Home / Bez kategorii / Festyn GO Sport w Klebarku Wielkim

Festyn GO Sport w Klebarku Wielkim

IMGP7120

W miniony weekend w Klebarku Wielkim odbyła się impreza sportowa pod hasłem „GO Sport”

Impreza zorganizowana przez Sołectwo Klebark Wielki  dzięki wsparciu sponsorów firmom TUiR  Allianz ,EL-INVEST  L.M WOŁYŃSCY, RED-MAX STEFAN REDDIG, partnerowi GMINIE PURDA ,pomocy Straży Pożarnej ,która zabezpieczała prawidłowy przebieg imprezy, medykom z PCK ,którzy dbali o zdrowie naszych zawodników, klubowi BODY-PERFECT oraz wolontariuszom (OLGA KOWALCZYK,ANNA DOLAT, MAŁGORZATA PESTA, ANGELIKA GMITER ,ALEKSANDRA PŁOSKA ,PATRYCJA JANUSZKO) możliwe było zorganizowanie tak ciekawej imprezy po raz pierwszy w naszej miejscowości.

Od samego rana odbywały się zmagania w turnieju piłki nożnej młodzików  w którym brały udział drużyny z Purdy, Klewek i Klebarka Wielkiego. Po zaciętym boju zwyciężyła  lokalna drużyna z Klebarka w trakcie zawodów tracąc jedynie jedną bramkę,  II miejsce zajęła drużyna z Purdy a III drużyna z Klewek. Zdobywcami  tytułu króla strzelców zostali : Kewin Zimerman –Purda, Mateusz Zyśk i Szymon Piątkowski z Klebarka Wielkiego.

Podczas zmagań na boisku kibice jak również goście festynu mogli skorzystać z przygotowanych stoisk z kawą, napojami oraz ciastem, po sportowych zmaganiach na wszystkich czekała przepyszna grochówka z restauracji  Warmiński Zakątek z Klewek.

Najbardziej strudzeni mogli skorzystać z porad i usług całkowicie za darmo masażysty i fizykoterapeuty .

Po raz pierwszy w naszej miejscowości  można było wziąć udział w ćwiczeniach i zajęciach z treningu funkcjonalnego który prowadził trener personalny  Dymitr Plisak, mimo wysokiej temperatury nie zabrakło chętnych aby sprawdzić swoją kondycję i siłę.

Debiutowaliśmy również w organizowaniu biegów dla dzieci i dorosłych, które cieszyły się dużą frekwencją.

Bieg dzieci odbył się na dystansie 1,5 km ,rywalizacja była niezwykle zacięta a dzieci wykazały się ambicją i zaangażowaniem .Wszyscy uczestnicy biegu zasługują na szacunek i uznanie ponieważ przy pogodzie jaką mieliśmy w trakcie biegu temperatura przekraczająca 35 st.C już samo dobiegnięcie do mety było sukcesem.

Dzięki zaangażowaniu oraz wsparciu sponsorów wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe medale a zwycięzcy i medaliści otrzymali również puchary oraz nagrody rzeczowe.

Bieg przełajowy na 5 km o puchar Wójta Gminy Purda zgromadził na starcie bardzo liczną i silną obsadę w tym samego Wójta  Pana Piotra Płoskiego który w początkowym etapie biegu był na prowadzeniu następnie oddał prowadzenie innym zawodnikom.

PRZERWA:      MECZ  POLSKA- SZWAJCARIA

Ostatnią atrakcją festynu było spotkanie piłkarskie Żonaci kontra Kawalerowie po bardzo zaciętym spotkaniu obfitującym w wiele emocjonujących sytuacji zwyciężyła drużyna Kawalerów którym serdecznie gratulujemy.

Na koniec dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom.

BIEG DZIECI NA 1,5 KM DZIEWCZĄT

I MIEJSCE – BARBARA GMITER

II MIEJSCE –PAULINA KŁOS

III MIEJSCE-JULIA KIELAK

CHŁOPCY:

I MIEJSCE-DAWID ŚLESICKI

II MIEJSCE –SZYMON KAPALA

III MIEJSCE- MATEUSZ KOWALSKI

KATEGORIA OPEN KOBIET:

I MIEJSCE  EX AEQUO ZAJĘŁY MONIKA WÓJCIK  I ANNA ZIELIŃSKA

II MIEJSCE –ANGELIKA PAWŁOWSKA

OPEN MĘŻCZYZN:

I MIEJSCE –MICHAŁ WOŁYŃSKI

II MIEJSCE- ANDRZEJ NOZDRZYKOWSKI

III MIEJSCE-GABRIEL BODEK

Link do Galerii zdjęć z festynu

Check Also

IMG_8088

POWITANIE NOWEGO BISKUPA WARMIŃSKIEGO – Bałdy 2016

8 PAŹDZIERNIKA 2016 W BAŁDACH ODBYŁA SIĘ UROCZYSTOŚĆ POWITANIA NOWEGO BISKUPA WARMIŃSKIEGO. ARCYBISKUP JÓZEF GÓRZYŃSKI …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *